Para Birimi $ TL

İade ve Değişim Şartları


İade veya Değişim Şartları ( Yurtiçi Sipariş )
İade Politikası

Tasarım ve abiye ürünlerinde iade ve değişim işlemi stok ürünleri için geçerlidir. Ölçülü ve özel dikimlerde iade yoktur. Ürünün size kargo firması tarafından ulaştırıdığı gün ile aynı gün içerisinde geri gönderilmesi durumunda geçerli olacaktır. Aksi durumlarda malesef iade işleminiz gerçekleştirilemez.

 

Moddamor.com internet sitesi üzerinden sipariş verdiğiniz tüm ürünlerin üzerinde, ürünü denemenize engel olmayacak bir güvenlik hologramı bulunmaktadır. Ürün veya ürünlerde; hasarlı, lekeli, ürünün kullanılmış olması, yıkanmış olması, yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmesi gibi durumlar ile karşılaşılması halinde kesinlikle iade işlemi gerçekleşmeyecektir. 

 

İade veya Değişim için Gereken Süre 

 

Tasarım ve abiye ürünlerinde özel iade ve değişim işlemi; ürünün size kargo firması tarafından ulaştırıdığı gün ile aynı gün içerisinde geri gönderilmesi durumunda geçerli olacaktır. Aksi durumlarda malesef iade işleminiz gerçekleştirilemez.

 

Ürün veya ürünlerde; hasarlı, lekeli, ürünün kullanılmış olması, yıkanmış olması, yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmesi gibi durumlar tarafımızdan tespit edilmesi halinde kesinlikle iade işlemi gerçekleşmeyecektir.

 

Ürünün hasarlı, lekeli veya defolu olması durumunda ürünü teslim aldığınız gün problemi tarafımıza bildirmelisiniz. Aksi taktirde hasarlı, lekeli veya defolu talep işlemleri için değişim kabul edilmemektedir. Kargonuzu teslim aldığınız gün bize bildirdiğiniz hasarlı, lekeli veya defolu ürün  değişim işlemleri için tarafımıza ürünün faturasını, paket ve etiketlerini varsa hediyesini eksiksiz olarak geri göndermelisiniz.  

( Bu durumda kargoyu teslim aldığınız aynı gün kargo tutanağı olması gerekmektedir!!! Aksi Takdirde gerçesiz sayılıcaktır)

 

Kredi Kartı ile ödemelerde kredi kartına para iadesi 7-10 iş günü arasında yapılmaktadır.

Kapıda nakit tahsilatlı ödemeli iadeler 15 iş gününde yapılmaktadır.

 

 

Yurtdışı gönderilerinde iade ve değişim bulunmamaktadır.

 

Ürün veya ürünlerin faturasını, paket ve etiketlerini varsa hediyesini eksiksiz olarak tarafımıza geri göndermelisiniz. 

 

 

 

 

moddamor.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır