Para Birimi $ TL

Gümrük ve İthalat Vergisi (Yurtdışı Siparişler)


1.Gümrük ve İthalat Vergisi

Tüm yurtdışı gönderilerde gümrük ve ithalat vergisi ile karşılaşılması durumda; gümrük ve ithalat vergileri alıcaya aittir. Ürünleriniz DHL Express Worldwide ile gönderilmekte olup gümrüğe takılma problemleri yaşamamanız bakımından düşük faturalı olarak, açıklama bölümüne hediye veya numune yazılarak gönderilir. Yurt dışı siparişlerde iade veya değişim yoktur.

 

Kargo tutarınız gönderim yapılacak ülke ve ürün adedine göre değişmektedir. Kargo tutarını sepette yada satın alma ekranında ülke seçerek görebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz DHL Express Worldwide aracılığıyla, 2 - 7 iş günü içerisinde, Türkiye sınırları dışında kalan adreslere teslimat yapabiliyoruz.

Moddamor`da, yurt dışı teslimat adresinize vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini, kredi kartınızla, banka kartınızla, Paypal veya Western Union ile yapabilirsiniz. Sepet tutarınız, sipariş verdiğiniz gün geçerli olan döviz kurundan hesaplanmaktadır.


Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.
Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Moddamor.com gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir
.

moddamor.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır